Nieco innym typem okapu okazują się modele 'ukryte', czyli sprytnie schowane pochłaniacze, które montuje się w podwieszanym suficie. Istnieje również sposobność tanie słoiki zainstalowania ich za zabudową. Charakteryzowany wariant idealnie sprawdza się w pomieszczeniach kuchennych w minimalistycznym stylu.

Owe modele wyróżnia prostota konstrukcyjna, w której tkwi niebanalność designu. To znakomity http://www.eskulap-zary.pl/pagesView,102,stomatologia,PLdodatek do nowoczesnych zestawów meblowych, wnętrz przestronnych oraz niezagracanych zbyt dużą ilością akcesoriów uzupełniających wystrój. Jeszcze innym modelem, jaki także zasługuje na wyszczególnienie, okazuje się okap nablatowy.

Jak wskazuje na to już samo nazewnictwo, jest to rodzaj pochłaniacza umiejscawianego bezpośrednio na blacie roboczym. To na dziś dzień prawdziwie nowoczesne rozwiązanie, które wyróżnia się awangardowością.

Ponadto warto również mieć na względzie fakt, iż ten rodzaj okapu pozwala na to, aby zredukować zabudowę górną. To jest bardzo pożądane zwłaszcza w dość niewielkich kuchniach, w jakich nie ma zbyt dużo wolnej powierzchni do swobodnego zagospodarowania. Pomieszczenie staje się tym samym znacznie przestronniejsze a w razie chęci skorzystania z okapu, wystarczy lekkie wysunięcie sprzętu z blatu.

http://epo-serwis.pl